shap shap shap shap shap shap
Klinik Esse'ye Hoşgeldiniz

Gülümseyen Yarınlar İçin, Klinik Esse Yanınızda!

Sağlıklı gülüşler, güzellik ve güvenin simgesidir. Her gülümseme bir hikaye, klinik esse ise bu hikayenin sahnesidir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

İletişime Geç
Bursa Diş Kliniği
About Image1

2009

'dan bu yana
shap shap

Sağlığınız Önceliğimiz

Firmamız Hakkında

Klinik Esse Ağız ve Diş Sağlığı Poliklinikleri olarak önceliğimiz sağlığınız bu vizyonumuz doğrultusunda alanında uzman hekim kadromuz ile sizlere ağız ve diş sağlığı alanında tedavi imkânları sunuyoruz. Kliniklerimizde en ileri teknolojik cihazları kullanıyor sizler için, kaliteli ve daha konforlu bir tedavi süreci geçirmenizi sağlıyoruz.

Mission

Misyonumuz

Çağdaş ve yenilikçi yaklaşımlar doğrultusunda her hastamıza konforlu ve kaliteli bir hizmet sunmak, uzman hekim kadromuz ile ağız ve diş sağlığı alanında birçok tedavi imkânı sunmak ve sağlık alanında iş istihdamı sağlayarak ülkemize ve milletimize her daim hizmet etmek.

Mission

Vizyonumuz

Uluslararası platformlarda tanınan, çağdaş, yenilikçi ve yeni tedavilere öncülük eden. Yurtiçi ve yurtdışında tüm hastalarımıza sağlıklı ve kaliteli bir tedavi imkânı sunabilen ve hastalarımızın kendini güvende hissettikleri ve tüm beklentilerinin karşılandığı bir sağlık kurumu olmak.

Bursa Diş Kliniği

Tedavilerimiz

Bursa Diş Kliniği
Bursa Diş Kliniği

Bursa Diş Kliniği

Klinik Esse'de Her Gülümseme Özeldir ve Bizim İçin Değerlidir

Gülüşlerinizi İyileştiren Dokunuş: Klinik Esse, Her Gülümsemeyle Yaşamın Renklerini Yeniden Keşfedin. Gülüşlerinizin Gizli Kahramanı: Klinik Esse, Gülümsemenizin Her Zaman Parlayan Yıldızı. Gülümsemenizin En Güzel Noktası: Klinik Esse, Gülüşlerinizi Sağlıkla Tanıştırır.

Phone
Davutdede Şube

+90 549 362 10 10

Phone
Panayır Şube

+90 545 362 10 10

Bursa Diş Kliniği

Ziyaretçi Yorumları

Bursa Diş Kliniği

Blog