Uzman Hekimlerimiz

Ağız ve diş sağlığı alanında uzman, araştırmacı ve yeni tedavilere öncülük eden  uzman hekim kadromuz ile sizlere hizmet vermekteyiz.

Cemal Tasdemir
Bir konu hakkında bilgi almak için gittik. Bizi hemen aldılar röntgen çektiler ve bilgilendirdiler. Hiçbir ücret dahi almadılar, sadece tedavi yaplınca talep ediyorlar. Çok memnun kaldım ve herzaman diş tedavisi için ilk tercihim olacaktır. Teşekkürler.
Ömer Yusuf Koç
Profesyonel bi ekip gördüm essede gerçekten başarılı naime hanım'a teşekkür ediyorum iki dişime kanal tedavisi ve dolgu yaptırdım eline sağlık.
Galatasarayozdemir Xx
Kendim ve esim almanya dan dislerimiz icin tugce hanim i tercih ettik kendime 8 esime 6 implant tedavisi uygulandi zirkonyum dislerim ve tedavilerim icin cok memnun kaldik herkese tavsiye ederiz
Hasan Abanoz
Eda hanımdan tedavi almıştım tavsiye ederim ilgili ve anlayışlı bir doktor. Aylar geçti sorun yaşamadım. 👍🏼👍🏼👍🏼
Metin Küçük
Bir aile yakınımın tavsiyesi üzerine gittim. Tuğçe hanım sağolsun çok ilgilendi, asistanları da güler yüzlü ve çok titizler. Bende bütün yakinlarima tavsiye edicem. Herkesin emeğine sağlık.
Ayşegül Çetin
Gösterdiğiniz ilgiden dolayı çok memnunum ve bundan sonra tercih edeceğim tek klinik kesinlikle esse klinik olacaktır.Özellikle doktorlar ve personellere çok teşekkür ederim. Sizler sayesinde daha iyi dişlere sahibim.
Nimet Karabağ
Kliniğinize tedavim için geldiğimde yoğun ilgi gösterildiği için ve doktorlarında sıcak kanlılıkla yaklaşımlarından dolayı çok memnun kaldım ve çevremdeki insanlara da önereceğim. İlginiz için teşekkür ederim.