Dt. Serpil Topaloğlu

Dt-Serpil-Topaloğlu klinik esse

Dt. Serpil Topaloğlu

Eğitim

İstanbul Üniversitesi Çapa Diş Hekimliği Fakültesi

Deneyimler

Özel Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği (1), Özel Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği (2), Klinik Esse Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği (Devam)

Kurs ve Sertifikalar

Implant Üstü Ölçü Alma Teknikleri (Teorik + Pratik), Muayenehane Pratiğinde İmplant Komplikasyonları ve Çözüm Yolları (Teorik), Ağız İçi Dijitak Ölçü (Teorik + Pratik), Ağıziçi Porselen Tamiri Kompozit Tabakalama Tekniği ve Makyaj (Teorik + Pratik), Adhesiv Simanlar (Teorik)

Özel Tedaviler

Gülüş tasarımı, Gülüş estetiği, Zirkonyum kaplamalar, Laminate Veneer Kuron Uygulamaları, Bonding, Estetik Kompozit

Bilinen Diller

İngilizce

Tedavi gören hasta yorumları

"Zirkonyum Kaplamalar"

"Zirkonyum Kaplamalar"

Dişlerimde çarpışıklık vardı, diş estetiği için gittim ve onları yaptırdım. Zirkonyum kaplamalar yaptırdım. Dolgularım varmış, dolgularımı yaptırıyorum.Sürecim devam ediyor, Tüm sorularımı soruyorum, yardımcı oluyor, güler yüzlü. Herşeyi detaylı anlatıyor. Memnun kaldım.Tavsiye ederim.
M...
"Kanal Tedavisi"

"Kanal Tedavisi"

Kendisi çok ilgili bir hekim, güler yüzlü bir hanımefendi. Yaptığı işin ehli olduğunu düşünüyorum, ben çok memnun kaldım. Ben bir kanal tedavisi, bir tane de diş çekimi ve diğer dişlerin de temizliği oldu.Dişerimle daha iyi gülümsüyorum.Memnun kaldım .
E...
"Dolgu ve Diş Estetiği"

"Dolgu ve Diş Estetiği"

Ben yaklaşık 2 aydır kendisinden hizmet alıyorum. Gayet memnunum, güleryüzlü, sıcakkanlı, işini güzel yapıyor. Kanal tedavisi, dolgu ve yeni bir diş yapılacak. Şikayetim ve tedavim hakkında bilgilendirildim. Dişlerim iyileşti. Ağrılarım kalmadı
B...

Tedavi Fotoğrafları